Black Legion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Black Legion

Forum hrvatskih domoljuba i nacionalista
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 HNK Hajduk

Go down 
+6
valjak86
Zmaj od Zemuna
Rafael Boban
BrunoBušić
Maks Luburić
General
10 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
ak-47

ak-47


Broj postova : 4
Registration date : 26.07.2007

HNK Hajduk - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HNK Hajduk   HNK Hajduk - Page 2 Icon_minitimečet srp 26, 2007 6:09 pm

evo opet preseravanja o "komunističkoj" torcidi, lijevi je virovatno purger pa to sere, ali ja navijan za hajduk od rođenja, i koliko ja znan i bbb je ima dosta komunjarskih momenata.
1980. smrt smrada židovskog tita, te godine bbb i grobari nose ogromni transparent "mi smo brača, tito nan je čača"
1985. ili 1986. je bila jedna utakmica na poljudu di se svirala tad zabranjena lipa naša. torcida je tad pivala himnu, a navijači dinama, igrači i trener su iz prosvjeda napustili poljud.
dosta mi je uvik istih priča da je samo torcida "komunjarska" pa san te laži odlučija pobit dokazanin argumentima, da je torcida bila komunjarska ne bi 95% torcidaša otišlo u gardu tamanit četnike več 1991., a dosta torcidaša je i dalo život za hrvatsku. zato one priče o "jugoslavenskoj" torcidi ne drže vodu.
[Vrh] Go down
BrunoBušić

BrunoBušić


Broj postova : 67
Age : 34
Registration date : 03.07.2007

HNK Hajduk - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HNK Hajduk   HNK Hajduk - Page 2 Icon_minitimečet srp 26, 2007 9:49 pm

Komunistička Torcida???To je koda staviš Nacistički Partizan!Jedno s drugim nema nikakve veze!!!
[Vrh] Go down
Maks Luburić
Admin
Maks Luburić


Broj postova : 47
Age : 36
Registration date : 02.07.2007

HNK Hajduk - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HNK Hajduk   HNK Hajduk - Page 2 Icon_minitimečet srp 26, 2007 11:52 pm

Lijevi ako si dosao provocirat nisi dobro dosao!!!!
[Vrh] Go down
lijevo
Gost




HNK Hajduk - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HNK Hajduk   HNK Hajduk - Page 2 Icon_minitimepet srp 27, 2007 12:15 am

rekao sam da nisam dosao provocirat...i sve ono sto sam ovdje napisao nije niti blizu provociranja nego cisto komentiranje, i ja ionako znam da i bez provociranja nisam dobro dosao...,
[Vrh] Go down
General
Admin
General


Broj postova : 56
Age : 37
Registration date : 02.07.2007

HNK Hajduk - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HNK Hajduk   HNK Hajduk - Page 2 Icon_minitimepet srp 27, 2007 10:42 am

lijevo je napisao/la:
rekao sam da nisam dosao provocirat...i sve ono sto sam ovdje napisao nije niti blizu provociranja nego cisto komentiranje, i ja ionako znam da i bez provociranja nisam dobro dosao...,


Zasto onda guras nos gdje ti nije mijesto!
[Vrh] Go down
https://blacklegion.forumhr.com
valjak86

valjak86


Broj postova : 17
Age : 35
Localisation : Zagreb
Registration date : 06.07.2007

HNK Hajduk - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HNK Hajduk   HNK Hajduk - Page 2 Icon_minitimesub srp 28, 2007 8:22 pm

ak-47 je napisao/la:
lijevi je virovatno purger pa to sere.

odmah purgeri Suspect , ajd molim te pucaj si u glavu sa tvojim glupim komentarima. Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Sponsored content





HNK Hajduk - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: HNK Hajduk   HNK Hajduk - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
HNK Hajduk
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Hajduk-Dinamo dva kluba bratska??

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Black Legion :: Sport-
Forum(o)Bir: