Black Legion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Black Legion

Forum hrvatskih domoljuba i nacionalista
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Hrvati iz Herceg-Bosne

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
BrunoBušić

BrunoBušić


Broj postova : 67
Age : 34
Registration date : 03.07.2007

Hrvati iz Herceg-Bosne Empty
PostajNaslov: Hrvati iz Herceg-Bosne   Hrvati iz Herceg-Bosne Icon_minitimeuto srp 03, 2007 12:34 am

ZA DOM BRAĆO!!!! OVIH NAS SE DANA NEŠTO ODRIČU MAJKU IM KOMUNISTIČKU:x !!!IZMIŠLJAJU NEKE RAZLOGE KAKO BI NAM SRUŠILI OBRAZ. MOGU ČINITI ŠTA HOĆE, ALI NIKAD SE NEĆE ZABORAVIT DA SMO I MI"PRAVI"HRVATI I DA JE NAŠ NAROD GINIJO NA PRVOJ CRTI BRANEĆI SVOJU DOMOVINU!! Osim toga odakle je Pavelić , Luburić , Šušak i mnogi drugi!!!! Exclamation Question
[Vrh] Go down
Zmaj od Zemuna




Broj postova : 27
Registration date : 04.07.2007

Hrvati iz Herceg-Bosne Empty
PostajNaslov: Re: Hrvati iz Herceg-Bosne   Hrvati iz Herceg-Bosne Icon_minitimesri srp 04, 2007 12:26 am

Ako je vama Šušak (pa onda i Tuđman) na slavu, onda ste vi oni koji želite Hrvatsku djedovinu djeliti.

To vam Ustaše nikada neće dozvoliti!!!
Pozdravite Matu Bobana.
[Vrh] Go down
BrunoBušić

BrunoBušić


Broj postova : 67
Age : 34
Registration date : 03.07.2007

Hrvati iz Herceg-Bosne Empty
PostajNaslov: Re: Hrvati iz Herceg-Bosne   Hrvati iz Herceg-Bosne Icon_minitimesri srp 04, 2007 12:56 am

Šta ti je Šušak Kriv??On je spasio Hrvate iz Herceg-Bosne i čitavu Hrvatsku kao ministar obrane!!Šušak je ponos Širokog Brijega i nemoj pričat protiv njega
[Vrh] Go down
Maks Luburić
Admin
Maks Luburić


Broj postova : 47
Age : 36
Registration date : 02.07.2007

Hrvati iz Herceg-Bosne Empty
PostajNaslov: Re: Hrvati iz Herceg-Bosne   Hrvati iz Herceg-Bosne Icon_minitimesri srp 04, 2007 2:20 pm

Čast Šušku i Tuđmanu ali činjenica je da smo mi Hrvati u BiH izdani od strane ponajprije HDZ ali naš narod to ne vidi!!!!
[Vrh] Go down
BrunoBušić

BrunoBušić


Broj postova : 67
Age : 34
Registration date : 03.07.2007

Hrvati iz Herceg-Bosne Empty
PostajNaslov: Re: Hrvati iz Herceg-Bosne   Hrvati iz Herceg-Bosne Icon_minitimesri srp 04, 2007 2:44 pm

Narod vidi ono što im političari reknu da vidi!To je još jedan problem naroda, jer je prevrtljiv.U jednom je trenutku za nešto, a u drugom protiv...Nego eto srića ima mladi studenata na politologiji koji će bolje postupat s narodom Wink
[Vrh] Go down
Zmaj od Zemuna




Broj postova : 27
Registration date : 04.07.2007

Hrvati iz Herceg-Bosne Empty
PostajNaslov: Re: Hrvati iz Herceg-Bosne   Hrvati iz Herceg-Bosne Icon_minitimesri srp 04, 2007 3:21 pm

Šta mi je Šušak kriv?

Šušak je skupio 780.000,- Kanadskih dolara među Hrvatima, odnio ih u Zagreb u ždrijelo HDZ-u i rekao da su to njegovi novci, on novaca nije niti imao jer je bio pizzabaecker.

Nije grijeh ne imati, ali je grijeh lagati.

S tim novcem je sebi kupio mjesto kod Tuđmana!

Mene se pita šta mi je skrivio Šušak?
To se pita mene kao Hrvata iz Hercegovine!

Zar nas nisu poslali u rat, zar Šušak nije bio ministar obrane?

Zar nam nisu dali do znanja "Hrvatska do Drine", bagra HDZ-a?
Jesu, to su namjerno uradili, jer su znali da je to način, na koji će svi Hrvatski sinovi krenuti u boj.

I ako su oni povukli kartu socijalističke republike Hrvatske (AVNOJ-ske) kao one za koju su se oni borili.

Da bi zlo bilo veće Tuđman je prvi Aliji potpisao priznanje BiH kao države, prije bilo kojeg državnika svijeta!


A mene se pita šta mi je Šušak skrivio!

HDZ=bagra koja laže moj narod
[Vrh] Go down
General
Admin
General


Broj postova : 56
Age : 37
Registration date : 02.07.2007

Hrvati iz Herceg-Bosne Empty
PostajNaslov: Re: Hrvati iz Herceg-Bosne   Hrvati iz Herceg-Bosne Icon_minitimesri srp 04, 2007 3:31 pm

Točno!
A jeli točno da je Hrvatsku stvorio narod kojeg je upravo predvodijo Dr. Franjo Tuđman i HDZ!

O toj temi je tesko raspravljat a jos teze doć do nekog konkretnog zakljucka!

Ali je zato tu da se raspravlja...
[Vrh] Go down
https://blacklegion.forumhr.com
BrunoBušić

BrunoBušić


Broj postova : 67
Age : 34
Registration date : 03.07.2007

Hrvati iz Herceg-Bosne Empty
PostajNaslov: Re: Hrvati iz Herceg-Bosne   Hrvati iz Herceg-Bosne Icon_minitimesri srp 04, 2007 3:48 pm

Ured da je Tuđman tu zbrljao,ali nije Šušak!Sve da je i tio nebi ništa postigao protiv Tuđmana
[Vrh] Go down
BrunoBušić

BrunoBušić


Broj postova : 67
Age : 34
Registration date : 03.07.2007

Hrvati iz Herceg-Bosne Empty
PostajNaslov: Re: Hrvati iz Herceg-Bosne   Hrvati iz Herceg-Bosne Icon_minitimepet srp 06, 2007 8:11 pm

Za Generala:

Jeli dosadno u zg?
Jeli vruće?
Kako je u Zg bez Luburića?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hrvati iz Herceg-Bosne Empty
PostajNaslov: Re: Hrvati iz Herceg-Bosne   Hrvati iz Herceg-Bosne Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hrvati iz Herceg-Bosne
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Herceg Bosna

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Black Legion :: Iseljeništvo-
Forum(o)Bir: