Black Legion
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Black Legion

Forum hrvatskih domoljuba i nacionalista
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Herceg Bosna

Go down 
+2
BrunoBušić
Maks Luburić
6 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
BrunoBušić

BrunoBušić


Broj postova : 67
Age : 34
Registration date : 03.07.2007

Herceg Bosna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Herceg Bosna   Herceg Bosna - Page 2 Icon_minitimened srp 08, 2007 9:47 pm

Ne slažem se stobom zmaju iz zemuna!Kakvi su oni Hrvati ako su muslimani.Hrvat je katolik i samo katolik!!A što se tiče srba eto im balije,jer ako ih budemo nazivali Hrvatima,riječ HRVAT gubi ugled!Gledaj sa povijesnog stajališta:
21.svibnja 875. papa Ivan 8. molijo je se u bazilici sv.Petra u Rimu za hrv kneza Branimira i za Hrvatski narod,kojega u njegovom kasnijem pismu upućenom knezu Branimiru,naziva uporištem katoličanstva u Europi!!Balije su možda nekad bili Hrvati,ali su prilaskom na islam tu povlasticu izgubili!!Mi nemožemo i NESMIJEMO zaboraviti prošlost,ali je uvreda za sve ostale Hrvate,pa onda i za tebe,balije nazivati Hrvatima!!!
[Vrh] Go down
Ajkula_87

Ajkula_87


Broj postova : 21
Age : 35
Localisation : Rijeka
Registration date : 04.07.2007

Herceg Bosna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Herceg Bosna   Herceg Bosna - Page 2 Icon_minitimepon srp 09, 2007 1:01 am

Muslići su izdajice Hrvatskoga naroda to stoji,ali htjeli mi to priznati ili ne oni jesu podrijetlom Hrvati ne samo povijesno nego i genetski.Što bi značilo da imaju oko 40% gena koji je najzastupljeniji u Rep. Hrvatskoj oko 50%, a taj genotip danas nazivamo Dinarskim genotipom(autohton je i star oko 25000 god,nastao na podnebljima Dinare).No ono što je najzanimljivije je da taj genotip u postotku kod južnih Hrvata i Hercegovaca je puno veći,dakle:Dalmacija i dalm.otoci oko 60%,Lika i dalm.zagora od 65 do 75%,a Hercegovina 75%,što bi se dalo zaključiti da je ta autohtona rasa ostala najčišća u Hercegovini i dalm.zagori...
Dakako ilirska plemena Japodi,delmati,liburni su bili isti ovaj današnji narod,no zbog različitih povijesnih okolnosti se počeo nazivati Hrvatima...
Nemojte misliti da smo mi podrijetlom šipše jer je to ogromna pogreška.Albanci imaju svoj genotip(tračko_grčki)kojeg mi nemamo niti par posto.Nemojte se ustručavati pitati bilo što jer se ovdje da puno toga pojasniti,nadopuniti,dodati itd(fizionomija,mentalitet).Te se ne može u jednom postu išta potpuno kazat...
[Vrh] Go down
http://armada-rijeka.hr/
Zmaj od Zemuna




Broj postova : 27
Registration date : 04.07.2007

Herceg Bosna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Herceg Bosna   Herceg Bosna - Page 2 Icon_minitimepon srp 09, 2007 1:05 am

Da!
Za tebe je znači nacija i vjera jedno te isto?
Velika šteta!

Ne samo da se na taj način gubi bitan teritorij, nego i 490 godina povijesti svoga naroda.

Koga su Turci našli, kada su došli na naše prostore?

Hrvate!

Jesu li svi bili katoličke vijere?

Jesi li siguran?

Poznajem toliko Hrvata muslimanske vijere, koji su sutra spremni umrijeti za Hrvatsku.

Vijera je sporedna stvar vezano čuvanja nacije.
Prije kršćana smo bili nešto drugo, još prije toga još nešto drugo.

Meni izgleda ja ovdje imam posla s djecom,
koja napadaju Židove
koja pričaju naslane viceve o bolesnima
koja ratauju izmeđ sela Hajduk i sela Dinamo
koja ne znaju svoj hrvatski jezik

Volio bih da ste u vašim predstavljanjima naveli koliko vam je godina!
[Vrh] Go down
Ajkula_87

Ajkula_87


Broj postova : 21
Age : 35
Localisation : Rijeka
Registration date : 04.07.2007

Herceg Bosna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Herceg Bosna   Herceg Bosna - Page 2 Icon_minitimepon srp 09, 2007 1:14 am

Zmaj od Zemuna je napisao/la:
Da!
Za tebe je znači nacija i vjera jedno te isto?
Velika šteta!

Ne samo da se na taj način gubi bitan teritorij, nego i 490 godina povijesti svoga naroda.

Koga su Turci našli, kada su došli na naše prostore?

Hrvate!

Jesu li svi bili katoličke vijere?

Jesi li siguran?

Poznajem toliko Hrvata muslimanske vijere, koji su sutra spremni umrijeti za Hrvatsku.

Vijera je sporedna stvar vezano čuvanja nacije.
Prije kršćana smo bili nešto drugo, još prije toga još nešto drugo.

Meni izgleda ja ovdje imam posla s djecom,
koja napadaju Židove
koja pričaju naslane viceve o bolesnima
koja ratauju izmeđ sela Hajduk i sela Dinamo
koja ne znaju svoj hrvatski jezik

Volio bih da ste u vašim predstavljanjima naveli koliko vam je godina!

Vjerujem da se svi u većini slažu sa Zmajem od Zemuna,no znaš kako je neki put temperament prevlada razum,na tome treba raditi kako bi bilo bolje i našoj domovini,vidi se da je ovdje Zmaj najstariji(no ofence) i najiskusniji te je lijepo čuti njegove primjedbe(koje imaju podlogu)...
Stoga svi trebaju smirit malo tenzije i poraditi na suradnji.Zmaju god, ti pišu ispod našeg avatara,te se nadam da će barem netko primjetiti moj prijašnji post,a ne krenuti s prepucavanjima.
ZA DOM SPREMNI!!!!!!
[Vrh] Go down
http://armada-rijeka.hr/
Ajkula_87

Ajkula_87


Broj postova : 21
Age : 35
Localisation : Rijeka
Registration date : 04.07.2007

Herceg Bosna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Herceg Bosna   Herceg Bosna - Page 2 Icon_minitimepon srp 09, 2007 1:14 pm

[Vrh] Go down
http://armada-rijeka.hr/
Maks Luburić
Admin
Maks Luburić


Broj postova : 47
Age : 36
Registration date : 02.07.2007

Herceg Bosna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Herceg Bosna   Herceg Bosna - Page 2 Icon_minitimesri srp 11, 2007 11:37 pm

Ovako poturic ravne su srbaima a mozda i gori bar mi to znamo sto živimo u bih koju ne priznamo, sa srbima znas na čemu si ali s ovom gamadi se nikad nezna!! Mi smo u bih nova generacija koja nevidi samo neprijatelja u srbima već i u poturicama!!
[Vrh] Go down
General
Admin
General


Broj postova : 56
Age : 37
Registration date : 02.07.2007

Herceg Bosna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Herceg Bosna   Herceg Bosna - Page 2 Icon_minitimečet srp 12, 2007 1:19 am

i tih 490 godina su naši preci i roditelji ginili od takvih pa bi mi sad trebali prec preko njihovi kostiju i rec sve je u redu!


NIKAKO!!!!!
[Vrh] Go down
https://blacklegion.forumhr.com
Zmaj od Zemuna




Broj postova : 27
Registration date : 04.07.2007

Herceg Bosna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Herceg Bosna   Herceg Bosna - Page 2 Icon_minitimečet srp 12, 2007 2:24 am

Daj molim te @general skini me s ovog portala, skinii isto tako sve moje postove.
Niste vi oni za koje sam vas ja smatrao.
Vi veze nemate sa Crnom legijom a kamoli Ustaškim pokretom, Vi ste male HDZ-napumpane duše.
To kod mene ne prolazi.

Toliko se Muslimana i dan danas zovu Hrvatima po cijelome svijetu, i da je samo jedan jedini, isplati se boriti za nepravdu, koja je hrvatskoj naciji učinjena.

Niti je nitko od vas proučavao dr.Antu Starčevića.

Netko je stavio black legion,stavio je Tomislava i eto ga.
Jebe se vama za povjest i ideale, te tko je zavadio Hravte i Bošnjake i kakva je to konstrukcija bila i kome je služila i tko se danas na Hrvatskoj djedovini smije i nama ruga.

Ne želim niti od bilo koga neki komentar.

Kada je dosta, onda je dosta!

Zmaj do Zemuna, član HOP-a, nositelj srebrenog prstena Domobranskog bratstva (Vražje divizije).
[Vrh] Go down
Ajkula_87

Ajkula_87


Broj postova : 21
Age : 35
Localisation : Rijeka
Registration date : 04.07.2007

Herceg Bosna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Herceg Bosna   Herceg Bosna - Page 2 Icon_minitimečet srp 12, 2007 12:58 pm

Zemunu ponavljam,u većini se svi slažu sa tobom u vezi muslimana i svatko od njih tko uvidje svoju pogrešku(muslimani) da su na krivoj strani su dobrodošli,no nebi bilo u redu odmah tako zamjeriti Hrvatima iz H-B,zbog toga što oni iz dana u dan dobivaju prijetnje od tih militantnih muslića što direktno na ulici što privatno(mob itd),pa da se ne vraćamo na to da se ruše križevi i sva Hrvatska obilježja i to masovno,a da ne govorim koliko je Hrvata protjerano(ubijano) tokom rata i to baš od strane muslimana...
Sve je to u redu u vezi zavade,no oni su puno agresivnije nastupili na nas,dok su ih Hrvati hranili i naoružavali za obranu od srba.
Dakle poanta je sljedeća:treba nekako skupiti snage i dalje tupiti tko su oni podrijetlom i koja je njihova prava država ,pa čak i pokušati nekako naći zajednički jezik,ali isto tako nema se što zamjeriti onima kojima baš i ne pašu jer im je naneseno dosta štete od tih militantnih(manjina,nadam se) muslimana.
Zemune nemoj otići,jer takvim postupkom radiš samo kontraprodukt, ako ostaneš moći ćeš nas mlađe podučiti pravim Ustaško-Hrvatskim manirama, a odlaskom sve pada u vodu...
[Vrh] Go down
http://armada-rijeka.hr/
General
Admin
General


Broj postova : 56
Age : 37
Registration date : 02.07.2007

Herceg Bosna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Herceg Bosna   Herceg Bosna - Page 2 Icon_minitimečet srp 12, 2007 3:48 pm

Očito nema snage da nas poducava!


A srbi i (ovo je "veliko" i) muslimani bili ti sto su meni osobno pobili pola familije na razne nacine dok sam zivio u Sarajevu!

Čast iznimkama ali opet...

A tebe nitko nece molit da ostanes s nama, ali tvoji postovi ostaju!

Nemorarm ja tebe brisat jednostavno nas(obične smrtnike, niža bića za razliku od nekih) zaboravi-na kraju te nitko nije molio a ni prisilio da se ubaciš na forum!

Pa ti razmisli te nam javi!
[Vrh] Go down
https://blacklegion.forumhr.com
Maks Luburić
Admin
Maks Luburić


Broj postova : 47
Age : 36
Registration date : 02.07.2007

Herceg Bosna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Herceg Bosna   Herceg Bosna - Page 2 Icon_minitimečet srp 12, 2007 11:33 pm

Za Zmaja od Zemuna!!

E reci mi šta je taj HOP napravio za našu Hrvatsku od dana kad je
osnovan pa do 1990g???

Mi smo nova generacija koja želi čist Hrvatski rod nećemo činit greške koje su učinili naši didovi i na kraju platili za njih!!

Kažeš Hrvatski muslimani, ako su jednom izdali nešto a to je Bog izdat će opet!! A što se tiče HDZ ne budi smješan!!!!

Imamo mi veze s Crnom legijom i Ustaškim pokretom mi smo njihovi simpatizeri i poklonici,,,ali mi želimo nešto novo napravit na temeljima Ustaštva!!!!

Za dom spremni!!
[Vrh] Go down
BrunoBušić

BrunoBušić


Broj postova : 67
Age : 34
Registration date : 03.07.2007

Herceg Bosna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Herceg Bosna   Herceg Bosna - Page 2 Icon_minitimepet srp 13, 2007 4:28 pm

Slažem se sa Luburićem.Ako su muslimani jednom izdali svoj narod i čak Boga,zašto nebi izdali opet!!Proći će još puno vrimena dok Hrvat mogne vjerovat baliji,a i tada neznam koliko će biti to povijerenje!
[Vrh] Go down
Zmaj od Zemuna




Broj postova : 27
Registration date : 04.07.2007

Herceg Bosna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Herceg Bosna   Herceg Bosna - Page 2 Icon_minitimesub srp 14, 2007 1:01 am

Kako mi se čini HOP je bio jedan od glavnih faktora u emigraciji?!
Ne znam!
Ti mi kaži ako se varam.
Isto tako kako mi se čini HOP je jedini legitimni nasljednik Ustaškog pokreta, jer kod HOP-a se čuva Srebreni križ i Srebreni bodež iz Gospića.

Što ti dalje znači, da nitko nema prava iskrivljivati nauku Oca Domovine, niti ima pravo mjenjati načela Ustaškog pokreta.

To je kada netko na bazi katoličanstva želi napraviti neku religiju, to nije više katoličanstvo.

Ako mi netko kaže vezano HDZ-a: "nemoj biti smiješan", tu samo mogu plakati, jer je argumentativno prosjak, koji vapi za korom kruha.

Ako se netko poziva na pravaštvo, iz kojeg je proizišao Ustaški pokret, onda to sve treba ostati izvorno ,onako kakvo je stvoreno.

Nema HDZ-Ustaša, mislim ima, bilo ih je, dok Hrvati nisu saznali koja gamad su izsisali Hrvatsku i da je Tuđaman pucao na Hrvate u Bleiburgu.

Ako netko apsolutno odbija komunikaciju s novom nacijom, koja se zove Bošnjaci, on nema nikakovo pravo se pozivati na pravaštvo ili Ustaše, jer to nije skladno s onim što nas Otac Domovine, i kasnije Poglavnik uči.

Svi vi ste dobro pojeli onu hranu koju vam je UDBA (Francek&Slobo&Alija) servirali.
Naš primarni problem nisu Bošnjaci.
Naš primarni problem su hrvatske političke stranke koje priznaju AVNOJ i koje slave dan antifašizma.

Riješimo najprije taj problem!
Kada to riješimo, nacija će biti toliko jaka i samopouzdana, da će se ostali problemi riješti lijevom rukom.

Evo stigao je 14.07.!!!!!!!!!!!
Poglavniče moj,
kao i svake godine sjećam se svaki dan tebe, pogotovo na dan tvoga rođenja u slavnom selu Bradina.
Hvala Bogu koji te stvorio, hvala majci koja te rodila.

S ponosom i na pozor!
Zmaj od Zemuna
[Vrh] Go down
Maks Luburić
Admin
Maks Luburić


Broj postova : 47
Age : 36
Registration date : 02.07.2007

Herceg Bosna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Herceg Bosna   Herceg Bosna - Page 2 Icon_minitimened srp 15, 2007 1:59 pm

Znam da je HOP=UP ali taj HOP je bio jak samo na riječima ništa konkretno nije učinio u ex-yugoslaviji nikakve akcije izveli nisu!!

Bošnjake nepriznam i neću nikad ni priznat to su Turci,a mislim u vezi toga Starčević i Pavelić su se sigurno zeznuli i da su živi sigurno bi mijenjali mišljnje!! Muslimani su rak rana,gamad Hrvatske to je jednom prilikom rekao Maks i upravu je!!

Stvarno neznam šta hoćes i komu hoćes da kažeš da HDZ=Ustaše ne idu zajedno, pa to znaju svi očem ti!! Mene nezanima ni jedne starnka niti sam HDZ sto se mene tiče mores ih sve pred zid stavit i Sanadera i drugove mu!! A pričas o tom HDZ-u kao izbačeni ogorčeni član te stranke!!

Ova generacija neće činit greške kao predhodna!!

PONOSNO SRCE VIJERA U BOGA,BOG I HRVATI NIŠTA OSIM TOGA!!
[Vrh] Go down
BrunoBušić

BrunoBušić


Broj postova : 67
Age : 34
Registration date : 03.07.2007

Herceg Bosna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Herceg Bosna   Herceg Bosna - Page 2 Icon_minitimečet srp 19, 2007 2:45 pm

Ova generacija će učit na greškama predhodnika i bit uz svoj narod i boriti se zanj!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Herceg Bosna - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Herceg Bosna   Herceg Bosna - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Herceg Bosna
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Hrvati iz Herceg-Bosne

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Black Legion :: Iseljeništvo-
Forum(o)Bir: